Warning: Illegal string offset 'capabilities' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 127

Warning: Illegal string offset 'name' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 128

Warning: Illegal string offset 'capabilities' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 127

Warning: Illegal string offset 'name' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 128
Kalėdinės dovanos šunims - WOOF Šunų kirpykla

Kalėdinės dovanos šunims

Kalėdinės dovanos šunims

Kalėdos jau ne už kalnų. Sniegas vis dažniau pakeičia lietų, vėsūs orai vis vis labiau traukiasi į musų šalį. Artėjant šventėms svarbu pasirūpinti dovanomis artimiesiems ir ne tik. Kalėdos yra puikus metas pamaloninti jūsų augintinį dovana ir taip parodyti jam savo rūpestį. Šiame straipsnyje bus apžvelgta 5 geriausios dovanų šunims idėjos, tad jums bus daug lengviau apsispręsti, kaip pamaloninsite savo aukintinį šiais metais.

Skanumynų dispenseris

Visi šunys mėgsta maistą, visokius skanumynus. Skanumynų dispenseris yra toks prietaisas kuris jūsų šuniui paspaudus duos jam skanumyną, pvz. kokį nors kauliuką.

 

Šunų skėtisKalėdinės dovanos šunims

 

Tai gali atrodyti keista, bet iš tikrųjų tai labai praktiškas ir naudingas dalykas. Jei tenka vedžioti šunį per lietų, arba jeigu lietus jus užklumpa netikėtai, tai toks prietaisas apsaugos jūsų augintinį. Sketis įtaisytas ant pavadėlio, taigi jis tinkamai apsaugos jūsų augintinį nuo lietaus. Kai nustos lyti, jis kompaktiškai susiskleis ir galėsite toliau patogiai vedžioti šunį.

 

 

Megztinis šuniui

Kalėdos nėra tikros jeigu nėra šilto, margais raštais numegzto megztinio. Jeigu norite, kad jūsų šuo atrodytų stilingai – padovanokite jam kalėdinį megztinį. Jis sušildys augintinį žvarbiu metu, apsaugos nuo purvo. Svarbu žinoti, ar jūsų turimos veislės šunims tai tinka, nes vieni pratę gyventi šiltoje aplinkoje, kiti kaip tik mėgsta šaltį, nes jų kailis juos puikiai saugo.

 

Žaisliukas šuniui

Gali atrodyti banalu, bet iš tikrųjų žaislai yra naudingi šunims. Žaisdami jie daugiau juda, tas yra sveika. Jeigu dar žaisliukas turi teigiamų savybių, pavyzdžiui valo ir stiprina šuns dantis, tai nauda tik didėja. Svarbu tokie žaislai, kurių šuo neprarytų taipogi svarbu kokybiški gaminiai, be jokiu kenksmingų medžiagų.

Kirpykla ir SPA

woof sunu kirpykla kaune

Ruošdamiesi kalėdoms žmonės puošiasi, darosi šukuosenas, taipogi svarbu ir nepamiršti ir savo augintinių.Švarus ir tvarkingai apkirptas gyvūnas tikrai puoš jūsų namus. WOOF Šunų kirpykla yra puiki, moderni ir jauki vieta jūsų augintiniui. Kirpykloje teikiamos įvairios paslaugos: maudymas, džiovinimas, sąvėlų šukavimas, kirpimas, trimingavimas, ausų valymas, pešiojimas, nagų kirpimas, papuošimas laikinomis tatuiruotėmis bei svarovskiais. Tad jei dar kyla klausimas kokios Kalėdinės dovanos šunims yra jums reikalingos, tikimės šis straipsnis padės jums apsispręsti.
Spauskite čia norėdami pereiti prie kontaktų puslapio