Warning: Illegal string offset 'capabilities' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 127

Warning: Illegal string offset 'name' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 128

Warning: Illegal string offset 'capabilities' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 127

Warning: Illegal string offset 'name' in /home/suimas/domains/sunukirpimas.lt/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php on line 128
Natūralūs būdai kaip palaikyti šuns kailį žvilgantį - WOOF Šunų kirpykla

Natūralūs būdai kaip palaikyti šuns kailį žvilgantį

Šuns kailio būklė yra labai svarbus aspektas. Yra daug būdų, paprastų ir sudėtingų, brangių ir nereikalaujančių daug išlaidų kaip palaikyti šuns kailį žvilgantį ir gražų. Pats geriausias būdas yra su profesionalų pagalba rūpintis šuns kailiu, jo sveikata ir išvaizda. Šiame straipsnyje rasite itin naudingų ir vertingų patarimų kaip palaikyti Jūsų šuns kailį geros būklės, gražų ir sveikai blizgantį.

budai-kaip-palaikyti-suns-kaili-zvilganti

Tunas, sardinės ir lašiša

Tai maistas kuriame yra daug sveikatai naudingo omega-3 sočiųjų rugščių kurios padeda augti sveikam ir gražiam kailiui. Šis maistas yra nevien naudingas sveikatai, bet ir labai skanus, tad tai dviguba nauda Jūsų augintiniui. Nedvejokite ir praturtinkite šuns maisto asortimentą tunu, lašiša ar sardinėmis.

Reguliarus šukavimas

Reguliarus šukavimas stimuliuoja sveikų plaukų augimą, stiprina odą, plaukus, skatina natūralių aliejų produkciją kurie suteikia plaukams žvilgesio. Kiek ir kaip dažnai šukuoti Jūsų šunį geriausia pasakys profesionalūs kirpėjai, todėl itin rekomenduotina pasitarti su jais.

kaip palaikyti šuns kailį žvilgantį

Šuns maudymas

Švarus šuo – laimingas šuo. Šuo pats sugeba puikiai pasirūpinti savimi, bet visgi to nepakanka. Šunį maudyti yra svarbus jo auginimo aspektas. Kaip dažnai maudyti priklauso nuo to koks yra jo kailio, plaukų ilgis ir kaip greit šuo išsipurvina. Prausti šunį kartą per mėnesį yra gera rekomendacija – to pakanka, kad šuns kailis būtų švarus ir ne per daug, kad pažeistumėte naturalų apsauginį aliejų sluoksnį kuris rūpinasi kaip palaikyti šuns kailį žvilgantį. Maudyti galite ir patys, bet geriausia tai daryti tam skirtose šunų kirpyklose su profesionalia įranga, taip Jūs suteiksite šuniui daugiausiai komforto.

 

Šlakelis aliejaus

Įpilkite vieną arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus į savo šuns maistą jei norite kad jūsų šuns kailis būtų sveikas. Galite naudoti saulėgrąžų, alyvų ir panašius aliejus. Svarbiausia viską atlikti saikingai ir nepersistengti.

Rūpintis savo augintiniu yra be galo svarbu. Daug dalykų galite padaryti patys, bet svarbiausia daryti tai tinkamai, todėl jūs turite pasikonsultuoti su specialistais dėl visų su šunų auginimu ir priežiūra susijusių aspektų. Čia jums gali pagelbėti WOOF šunų kirpykla. Specialistai žinos ko reikia jūsų augintiniui ir kaip juo tinkamai rūpintis.